Ołtarz Najświętszego Serca Jezusowego w Pułtusku już po renowacji

11 października br. miał miejsce odbiór częściowy zadania „Renowacja ołtarza Najświętszego Serca Jezusowego i ołtarza NMP stanowiących wyposażenie Kolegiaty pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie w Pułtusku”, w zakresie części I zadania: Ołtarz Najświętszego Serca Jezusowego.

Inwestorem zadania jest Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Mateusza w Pułtusku, a wykonawcą: Polikromyo Łucja Brzozowska z Gdańska.

Środki na realizację zadania zostały pozyskane w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków – edycja II przez Gminę Pułtusk, która występuje w roli Dotującego.

W odbiorze uczestniczyli p.o. Burmistrza Miasta Pułtusk Marzena Cendrowska, ks. kan. Jarosław Arbat Proboszcz Parafii pw. św. Mateusza w Pułtusku, Wykonawca – Polikromyo Łucja Brzozowska z Gdańska, przedstawiciele Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z Delegatury w Ciechanowie, Adam Mróz i Danuta Łada – Kierownicy Wydziału Inwestycji oraz Artur Falęcki – Kierownik Wydziału Promocji Kultury, Sportu i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych Urzędu Miejskiego w Pułtusku.

Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO