Działania Policji i SOK na terenie torów. Wspólne patrole dla bezpieczeństwa

W Świerczach, w rejonie linii kolejowych prowadzone były wczoraj wspólne działania funkcjonariuszy Policji i Straży Ochrony Kolei. Mundurowi kontrolowali miejsca szczególnie narażone na wtargnięcia pieszych oraz niebezpieczne zachowania. Służby apelują o rozsądek i przypominają, że działania mają zapobiegać zagrożeniom.

Policjanci wraz z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei prowadzą wzmożone działania prewencyjne na obszarach kolejowych. Mundurowi kontrolują przejścia przez tory, reagują na wykroczenia, informują o zagrożeniach oraz przypominają o konsekwencjach niestosowania się do przepisów.

Jeśli zaobserwujesz cokolwiek budzącego niepokój — natychmiast zgłoś to służbom, dzwoniąc pod numer alarmowy 112. Każda informacja i sygnał od społeczeństwa zostanie dokładnie zbadany i sprawdzony.

Działania będą kontynuowane, aby zwiększyć bezpieczeństwo. Służby apelują do wszystkich uczestników ruchu, by nie lekceważyć zagrożeń związanych z torowiskami i stosować się do obowiązujących zasad.

kom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO